دانشکده هنر های تجسمی و کاربردی
دانشكده صنايع دستي
افتخارآفريني دانشجويان دانشكده صنايع دستي
افتخارآفريني دانشجويان دانشكده صنايع دستي
 ضمن تبريك به عموم دانشگاهيان دانشگاه هنر اصفهان بويژه اساتيد، دانشجويان و همكاران عزيز در دانشكده صنايع دستي، به آگاهي مي رساند در مرحله كشوري سي و چهارمين جشنواره سراسري قرآن و عترت دانشجويان كه در تاريخ 9 الي 11مهرماه در دانشگاه قم برگزار شد. خانم زهرا موتمر دانشجوي كارشناسي ارشد هنراسلامي در بخش هنري،رشته معرق و منبت حائز رتبه اول گرديد. همچنين خانم زهرا منصوري دانشجوي كارشناسي ارشد هنراسلامي در بخش كتبي،رشته پرسمان معارفي رتبه سوم را كسب نمود.
خانم منصوره نجارپور، دانشجوي كارشناسي ارشد صنايع دستي دانشگاه هنر اصفهان نيز بنا به دعوت موزه بوميلار و رايزني فرهنگي در كنفرانس اروپايي ايرانشناسي از 18 تا 21 شهريورماه در دانشگاه آزاد برلين شركت نموده و تعدادي از آثار خود را كه بر گرفته از پايان نامه كارشناسي ارشد ايشان به راهنمايي سركارخانم دكتر مهرنوش شفيعي و جناب آقاي دكتر محمد امين امامي بود به معرض نمايش گذاشت. اين دانشجو كه در زمينه لعاب سراميك و سفال تخصص دارد، با الهام از آثار به جا مانده از قرون وسطي، آثار خود را خلق كرده است. 
سرپرست محترم دانشكده صنايع دستي در پيامي ضمن تقدير و تبريك به اين هنرجويان و هنرمندان افتخارآفرين دانشگاه هنر اصفهان در سطوح ملي و بين المللي، قدرداني خويش را به عنوان نماينده دانشكده صنايع دستي صميمانه ابراز نموده و آرزوي موفقيت روزافزون را براي آنان خواستار شده است.
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1398/07/16
تعداد بازدید:
643
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشكده صنايع دستي
خيابان حكيم ، روبروي مسجد حكيم، دانشكده صنايع دستي
031-32217564   031-32217521
 فاكس: 32217506 -031
 handicraft1faculty@gmail.com
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal